Solveig Dalbak

Portrettbilde av Solveig Dalbak

Telefon: 488 50 117

E-post: solveig.dalbak@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Gudbrandsdal

Åse Walle

Portrettbilde av Åse Walle

Telefon: 406 95 866

E-post: ase.walle@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Gudbrandsdal

Lars Skjeggestad Kleven

Portrettbilde av Lars Skjeggestad Kleven

Telefon: 488 50 113

E-post: lars-skjeggestad.kleven@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Gudbrandsdal

Else-Torill Høyesveen

Portrettbilde av Else-Torill Høyesveen

Telefon: 488 50 115

E-post: else-torill.hoyesveen@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Gudbrandsdal

Kirsten Borgedal

Portrettbilde av Kirsten Borgedal

Telefon: 488 50 114

E-post: kirsten.borgedal@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Gudbrandsdal

Stein Tore Nordgård

Portrettbilde av Stein Tore Nordgård

Telefon: 488 50 118

E-post: stein-tore.nordgaard@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Gudbrandsdal

Morten Randsted

Portrettbilde av Morten Randsted

Telefon: 488 50 120

E-post: morten.randsted@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Gudbrandsdal

Frank Juul Christiansen

Portrettbilde av Frank Juul Christiansen

Telefon: 488 50 137

E-post: frank.juul.christiansen@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Gudbrandsdal

Mari Kongsli Kjorstad

Portrettbilde av Mari Kongsli Kjorstad

Telefon: 488 50 136

E-post: mari.kongsli.kjorstad@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Gudbrandsdal

Victoria Sokolova

Telefon: 488 50 131

E-post: viktoria.sokolova@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Gudbrandsdal