Agne Skotte

Telefon: 951 54 142

E-post: agne.skotte@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Fjord

Therese Baggetun

Portrettbilde av Therese Baggetun

Telefon: 91130312

E-post: therese.baggetun@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Fjord

Berit Devik Duvold

Portrettbilde av Berit Devik Duvold

Telefon: 932 92 002

E-post: berit.duvold@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Fjord

Britt Holte Ryste

Portrettbilde av Britt Holte Ryste

Telefon: 474 51 792

E-post: britt.holte.ryste@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Fjord

Laila Karin Solheim

Portrettbilde av Laila Karin Solheim

Telefon: 969 16 171

E-post: laila.karin.solheim@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Fjord

Robert Bergerud

Telefon: 918 30 916

E-post: robert.bergerud@vekstra.no

Avdeling: ØkoRåd Fjord